У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького було проведено Всеукраїнський семінар-практикум із глибинної психокорекції академіка НАПН України, доктора психологічних наук, професора, завідувача науково-дослідної лабораторії глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації Тамари Яценко.

Детальніше...

Меморіал заслужених тренерів України Батруха та Юшка вже традиційно дарує вболівальникам боротьбу та результати найвищого рівня. Турнір 2020 не став винятком. І однією з «родзинок» стало оновлення найкращого результату України з бігу на 400 з/б 51,66 у приміщенні у виконанні одного з лідерів вітчизняного бар’єрного бігу, викладача ННІ фізичної культури, спорту та здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Дениса Нечипоренка.

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького за сприяння Національного агентства забезпечення якості вищої освіти відбулися тренінгові заняття «Акредитація освітніх програм за новою моделлю: сутність, перші уроки, шляхи вдосконалення» протягом 16-17 січня.

Детальніше...

Новорічні свята 2020 року наближаються до закінчення. Сесія завершується теж. І вже невдовзі стартують канікули, під час яких студентам варто відпочити та набратися сил перед новим навчальним семестром. 

Детальніше...

Заступник міністра освіти і науки України Єгор Стадний зустрівся з викладацькими колективами Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Черкаського державного технологічного університету. Пізніше з представником міністерства поспілкувалися й студенти двох університетів.

Детальніше...

Відповідно до умов контракту з Міністерством освіти і науки України ректор Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександр Черевко прозвітував про свою роботу в 2019 році. Це підсумок роботи за рік колективу університету.

Детальніше...

 Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників підписатися на YouTube-канал Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Співробітники навчально-наукового центру зовнішніх та міжнародних зв'язків провели презентацію для заступників директора/декана з наукової роботи. Захід був присвячений перспективам розвитку міжнародних зв'язків Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...

Студенту ННІ інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Андрію Гонді призначили академічну стипендію Кабінету Міністрів України на перший семестр 2019-2020 навчального року.

Детальніше...

Конференція трудового колективу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбудеться 15 січня в актовій залі НК № 3.

Детальніше...