Днями відбувся фінал ХVІІ літньої Універсіади Черкаської області серед ЗВО III-IV рівня акредитації з мініфутболу серед жінок. Жіноча команда Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького виборола друге місце.

Детальніше...

Студенти-історики 1-2 курсів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Анна Жембровська, Володимир Порпленко та Максим Попов взяли участь у ХVIIІ Всеукраїнському студентському турнірі з історії. Змагання відбулися в Київському університеті імені Бориса Грінченка. 
В інтелектуальних змаганнях взяли участь 126 студентів у складі 42 команд з 19 областей України.
На урочистому відкритті турніру з вітальними словами до учасників заходу звернулися Віктор Огнев'юк — ректор Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор філософських наук, професор, академік Національної академії педагогічних наук України; Олександр Давлєтов — голова журі VIІI Всеукраїнського турніру з історії, професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Запорізького національного університету, кандидат історичних наук, професор; Ольга Мусіяченко — голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка; Оксана Салата — завідувач кафедри історії України, історико-філософського факультету Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор історичних наук, професор. 
За результатами фінальної гри турніру було визначено переможців. У першій лізі серед студентів, які навчаються за спеціальністю «Історія та археологія» в ННІ міжнародних відносин, історії та філософії, команда від ЧНУ посіла почесне четверте місце.
Вітаємо учасників турніру і бажаємо подальших успіхів!
 
 
 
ННІ міжнародних відносин, історії та філософії

Вийшов друком 43-й номер газети «Наш національний». Він присвячений Міжнародному дню студента.

Детальніше...

Триденний семінар «Технологія викриття інформаційних міфів, фейків та маніпуляцій у медіа і публічній риториці» відбувся в Києві протягом 6-8 листопада. Студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, що навчаються на спеціальності «Видавничий бізнес та сучасні комунікативні технології» Юлія Кліноцька та Катерина Бондар побували взяли у ньому участь та поділилися враженнями.

Детальніше...

Студентам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розповіли про можливість літнього стажування на Чорноморському узбережжі Болгарії.

Детальніше...

У межах університетського доброчинного марафону стартувала нова благодійна акція «Допоможи нашим військовим!». Вона триватиме протягом 12-21 листопада 2019 року. Скриньки збору коштів будуть знаходяться в інститутах та на факультетах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Ініціюють та координуватимуть збір коштів студентські ради ЧНУ. Гроші  витратять на ремонт техніки для зони АТО. 

Детальніше...

«Форум медіапатріотів: 5 років національної свідомості» відбувся в Зеленій Бучі наприкінці жовтня. Третьокурсник-піарник Артем Новіков та майбутні журналістки 3-4 курсів Анжеліка Музиченко й Дар’я Роженкова взяли участь у заходах.

Детальніше...

Студент ННІ фізичної культури, спорту і здоров'я Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, майстер спорту України, член збірної команди України Олег Данілов посів призове місце на чемпіонаті світу з армспорту. Спортсмен виборов бронзову нагороду. Тренер студента — Геннадій Данілов.

Детальніше...

З нагоди Міжнародного дня студента в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудеться пізнавальний квест «У ритмі сучасності» на університетській площі 14 листопада 2019 року об 11:00.

Детальніше...

На кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відбулася зустріч із начальником управління планування та архітектури Департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Віталієм Чернухою та керівником відділу реклами та дизайну міського середовища Департаменту Оксаною Величко.

Детальніше...