У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького презентували книгу «Обличчя Незалежності». Видання стало результатом Всеукраїнського проекту «Обличчя Незалежності». У ньому містяться 100 життєвих історій про боротьбу за Незалежність України кінця 80-х — початку 90-х років.

Детальніше...

Археологи Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького долучаються до дослідження найдавнішого в історії людства храмового комплексу Гебелі-Тепе, що в Туреччині.

Детальніше...

Викладачі кафедри військової підготовки Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького беруть участь у підготовці військовозобов’язаних районних підрозділів територіальної оборони Черкащини.

Детальніше...

Доктор психологічних наук, завідувач кафедри педагогіки і психологіі Інна Лук'янець у студії UA: Черкаси в програмі «Суботнім вечором» розповідала про те, як творити свій простір.
Детальніше...

Студент навчально-наукового інституту історії та філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олексій Шандра — учасник  всеукраїнського проекту «Обличчя Незалежності».

Детальніше...

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького розпочалися прослуховування учасників мистецького фестивалю «Студентська весна».

Детальніше...

Втретє у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбудуться заходи до Всесвітнього дня людей із синдромом Дауна. 

Детальніше...

Психологічний факультет Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького запрошує на День відритих дверей. Захід відбудеться у формі майстер-класів. 

Детальніше...

На базі науково-дослідної лабораторії глибинної корекції та психолого-соціальної реабілітації психологічного факультету Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся Всеукраїнський практикум із глибинної психокорекції. Традиційно його організатором стала академік Національної академії педагогічних наук України, професор ЧНУ Тамара Яценко.

Детальніше...

Студенти навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій спеціальності «математика» пройшли педагогічну практику.

Детальніше...